طراحی لوکس، اجرای بی نقص و متریال به روز را با نامیارک تجربه کنید.

با ما تماس بگیرید

هیچ چیز غیر ممکن نیست!

حتی کلمه “غیر ممکن” هم می گوید ممکن است.

حس لوکس بودن، امنیت و در معرض خدمات بودن ،حس راحتی و رفاه در ساکنین ساختمان های نامیارک.

اعضای تیم ما

نامیارک با استفاده از کادر مجرب خود، ضمن اعتقاد کامل به استانداردهای جهانی، مسائل زیست‌محیطی و سیستم‌های مدیریت کیفیت در این حوزه، تلاش می‌کند تا محیط کار خود و پروژه‌ها را به بستر شکوه و نوآوری تبدیل نماید .

امیر نجف زادهرئیس هیئت مدیره
تحصیلات
(DBA) با گرایش مدیریت عالی کسب و کار
(MBA) با گرایش مدیریت شهرسازی
کارشناسی ارشد عمران-سازه
سوابق
نزدیک به بیست سال سابقه در زمینه طراحی، نظارت و اجرای در حدود بیش از یک میلیون متر مربع پروژه در سطح شهر تهران
فریبا مترجمیمدیر عامل
تحصیلات
کارشناس ارشد عمران-ژئوتکنیک
کارشناس دیجیتال مارکتینگ در حوزه ساختمان
سوابق
بیش از بیست سال سابقه طراحی، نظارت و اجرا در پروژه های مختلف عمرانی در سطح کشور
سایر همکارانگروه مهندسین و مشاورین نامیارک
مهندسان و مشاوران توانمند نامیارک در حوزه‌های طراحی، ساخت و نگهداری و بهره‌گیری از روش‌های نوین مدیریت و اجرای ساختمان، ضمن گذر از دیدگاه سنتی حاکم بر ساختمان سازی در ساخت صنعتی و حرفه‌ای مسکن با طراحی و ساخت ساختمان‌هایی متمایز و شاخص و با رعایت تمامی اصول حرفه‌ای، گامی مؤثر در این راه بردارند.

پروژه‌های اخیر

ارائه ی خدمات فنی‌مهندسی با بالاترین کیفیت که حاصل نواندیشی، نوآوری، فناوری و خلاقیت در قالب رعایت اصول و ضوابط حاکم بر ساخت‌ساز و با نگاه ویژه به مدیریت انرژی در ساختمان‌ها، حرکت در مسیر طراحی ساختمان‌های سبز و همچنین هدایت تیم طراحی تا مرحله‌ی بهره‌برداری از بنا، سرلوحه‌ی خدمات و فعالیت‌های مهندسان نامیارک است.

نمایش همه پروژه‌ها

کارگذاران درباره ما میگویند

“لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.”

هاری اسمیت - مدیر پروژه‌های اجرایی

“لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.”

جان دویی - مدیر شرکت انفورماتیک

مشتریان ما

یافتن و ساختن فرصت‌های سرمایه‌گذاری و تبدیل فرصت به شراکت منصفانه و منفعت پایدار برای ذی‌نفعان، سرمایه‌گذاران، سهام‌داران، مدیران، همکاران و شرکاء محدوده‌ی کسب‌وکار تمرکز بر حوزه‌های منتخب و ويژه‌ای از صنعت ساختمان، صنعت مالی و بازرگانی داخلی و خارجی تا افق 1404…

با ما تماس بگیرید

شما می توانید با تکمیل و ارسال فرم زیر با ما ارتباط برقرار کرده از مشاوره  اختصاصی و رایگان همکاران ما در نامیارک بهره مند گردید.

  نام *
  نام خانوادگی *
  آدرس ایمیل *
  شماره تماس *

  موضوع پیام

  متن پیام