همکاری با نامیارک را هم اکنون آغاز کنید! متعهد و به روز

مشاوره با نامیارک

برنامه راهبردی و توسعه بلندمدت

نامیارک ارائه دهنده خدمات فنی و مهندسی، مشاوره و پیمانکاری در زمینه ­های مطالعات و طراحی، نظارت و اجرای معماری، سازه ژئوتکنیک و تاسیسات برقی و مکانیکی با تاکید بر پاسخگویی به نیازهای عمرانی کشور و با تاکید بر توان، تجربه و تجهیزات مدرن، خدمات خود را در قالب یک گروه (EPC) جهت توسعه میهن عزیزمان ارائه خواهد نمود. در راستای بهبود عملکرد و اطمینان از براورده سازی الزامات و افزایش رضایتمندی و اعتماد تمامی طرف­های ذینفع، اصول زیر را شالوده تلاش­های خود قرار داده و خود را در قبال دستیابی به آنها متعهد می­داند.

services-tabs-139154408

 • افزایش رضایتمندی کارفرمایان با ارائه خدمات مناسب و کیفیت برتر
 • افزایش سطح آگاهی و شایستگی­های کارکنان با برگزاری دوره­های آموزشی بر اساس متد روز جهانی و تربیت مهندسین متخصص و مسئولیت­پذیر جهت اجرای پروژه­ها در سراسر کشور
 • ارتقای سطح صلاحیت و رتبه­بندی شرکت با حضور مهندسین با سابقه و ماشینالات پیشرفته
 • استفاده از روش­های نوین خصوصا فناوری اطلاعات جهت ارائه خدمات بهتر به کارفرمایان
 • راه اندازی کارگروه پژوهشی-فناوری و ارتباط مستقیم با دانشگاه­ها و مراکز تحقیقاتی برتر کشور جهت مطالعات تخصصی پروژه­های مطالعاتی
 • حضور در پروژه­های بین­المللی و رقابت با شرکت­های خارجی در عرصه بین­الملل، علل خصوص در کشورهای همسایه

services-tabs-139154408

در راستای نیل به اهداف فوق و تبعیت از قوانین و مقررات مرتبط با فعالیت­های شرکت، ضمن تعهد به اجرای خط مشی و تامین منابع لازم جهت دستیابی به اهداف فوق الذکر و بازنکری موارد مذکور در دوره­های زمانی یک ساله از سرمایه­های اصلی شرکت یعنی کارکنان نیز انتظار داریم با ایجاد فضای همدلی و همکاری و تکیه بر اصول نظم، اخلاق حرفه­ای و ارتقای تخصصی در جهت استقرار کامل سیستم مدیریت کیفیت و ارتقای روزافزون و بهبود مستمر اثر بخشی با مدیریت همکاری نمایند.

طراحی و نظارت بر اجرا

مهمترین جزء از ساخت یک پروژه ساختمانی ایده آل طراحی معماری پلان آن می باشد که با توجه به نوع کاربرد فضاها و ابعاد و اندازه های مورد نیاز تعریف میگردد و این امر نیازمند فرهنگ استفاده از فضا است .

در کشورهای مختلف با توجه به فرهنگ آن جامعه و نیازهای اقشار مختلف ، طراحان تفاوت های بسیاری در طراحی با یکدیگر دارند به طوریکه در یک کشور اروپایی با توجه به نوع نیاز آن جامعه طراحی با یک کشور آمریکای شمالی متفاوت است .

حال نامیارک با نگاهی متفاوت به رفع نیاز مصرف کنندگان سعی در تاًمین نیاز آنان دارد که با به کارگیری معماران با تجربه نسبت به این امر مهم پیش قدم باشد .

services-tabs-139154408

هر ساختار منسجمی که بر روی زمین بنا گردیده است، دارای المان های نهان و یا آشکاری است که عملکرد آن مجموعه را برای بهره برداری از آن تامین می کند. چگونگی استفاده و تعیین مشخصات این مجموعه المان ها در قالب علم سازه و طراحی اسکلت نهادینه شده است.

امروزه طراحی سازه معطوف به تعیین اندازه اسکلت سازه نیست، بلکه عبارت است از مجموعه دانش های لازم در استفاده از فن آوری های نوین و دانش مهندسی عمران متناسب با استانداردهای روز دنیا است. در این راستا می بایست، آرایش بهینه المان های سازه متناسب با طرح معماری بررسی و طرح سازه با در نظر گرفتن علم اقتصاد مهندسی جهت بهره از با کیفیت ترین مصالح با صرف بهینه ترین هزینه برای تامین عملکرد مورد انتظار از سازه با حفظ ایمنی بهره برداران آن تعیین گردد.

services-tabs-139154408

در نهایت پس از طراحی یک طرح توسط مهندسان چیره دست این نظارت بر چگونگی اجرای صحیح و استاندارد مطابق نقشه های مصوب است که مسبب ساخت یک پروژه بی نقص می گردد.

در مجموعه نامیارک با همکاری و همدلی مهندسان با انگیزه و دارای تخصص و کارآمد، گامی رو به جلو در طراحی و اجرای سازه های لوکس و مدرن برداشته شده است.

خدمات تعمیرات ساختمان

تعمیر و نگهداری ساختمان، فرایندی اجرایی است که موجب می‌شود  ساختمان‌ و تمام قسمت‌ های آن که جزء دارایی‌های سرمایه‌ای  هستند، از ظاهر خوبی برخوردار باشند؛ امور مربوط به تعمیرات و نگهداری بنا در طولانی مدت باعث می‌شود ساختمان‌ها، با بهره‌وری بیستری کار کنند. نگهداری نامنظم و نامناسب ساختمان می‌تواند منجر به پوسیدگی، تخریب و کاهش عملکرد برخی از قسمت‌ها شود. همچنین با گذشت زمان، ساختمان فرسوده، به اندازه روز اول، سلامت نخواهد بود. بی‌شک، بناهای فرسوده، امنیت تمام افرادی را که در آن زندگی می‌کنند، تهدید می‌کند.

بسته به نوع طراحی، کیفیت مواد و مصالح، عملکرد و موقعیت مکانی، ساختمان‌ها با سرعت‌های مختلف دچار زوال، فرسودگی و استهلاک می‌شوند و نیاز به توجه بیشتری دارند. هیچ بنایی نیست که نیاز به تعمیر و نگهداری ساختمان نداشته باشد. کیفیت طراحی برنامه‌های تعمیرات و نگهداری از بنا و همچنین طرز کار، می‌تواند آسیب‌ها را به حداقل برساند و بیشتری بازدهی را حاصل کند.

services-tabs-139154408

مهم‌ترین مزایای تعمیر و نگهداری ساختمان

 • برنامه‌ های تعمیر و نگهداری ساختمان، از روند پوسیدگی و تخریب جلوگیری می‌کنند.
 • این برنامه‌ ها موجب حفظ ثبات و ایمنی ساختاری بنا می ‌شوند.
 • نگهداری از بنا، از آسیب‌ های جزئی و کلی در اثر شرایط آب و هوایی یا استفاده‌های عمومی جلوگیری می‌کند.
 • این برنامه‌ها می‌تواند عملکرد ساختمان را بهینه کند.
 • با تعمیرات و نگهداری می‌توانید تا حد زیادی به برنامه‌های نوسازی، بازسازی، مقاوم سازی یا تاسیس ساختمان‌های جدید کمک کنید.
 • با تعمیر و نگهداری ساختمان، دلایل نقص را مشخص می‌کنید و از این طریق از آسیب‌های بیشتر و خطرناک‌تر جلوگیری خواهید کرد.
 • برای موثرتر بودن برنامه‌های اجرایی تعمیرات و نگهداری، باید برنامه‌های بازرسی دوره‌ای، سازماندهی شود. در ابتدایی‌ترین سطح، این برنامه، شامل کارهای روزمره است و به تدریج به سمت برنامه‌های دوره‌ای روزانه، ماهانه، 6 ماهه، سالانه، چهار ساله و …. حرکت می‌کند.

services-tabs-139154408

در نهایت یک واحد تعمیر و نگهداری ساختمان، نظارت بر همه سیستم‌ها، تعمیرات و کارهای در حال انجام را برای دستیابی به سلامت تاسیسات،به صورت روزانه اداره می‌کند. این کارها برای تمام ساختمان‌ها الزامی است و از فرسودگی ساختمان و آسیب‌های بیشتر در طولانی مدت، جلوگیری می‌کند. یک مجتمع آپارتمانی یکی از نمونه‌هایی است که نیازهای مختلفی در نگهداری ساختمان دارد. بازرسی قسمت‌هایی از خانه که با عیب یا نقص مواجه شده است، کمک می‌کند که به زودی آن را برطرف کنید و از خرابی‌های بیشتر و هزینه‌های آتی، جلوگیری نمایید.

ساختمان‌های لوکس و مدرن

ساخت ساختمان ها با هر ابعاد و اندازه که باشد نیازمند تجربه و آشنایی به علوم مهندسی است . با توجه به پیشرفت روزافزون تکنولوژی در دنیای امروز و به کارگیری تکنولوژی های روز دنیا در ساخت ساختمان از اولویت های کشورهای مدرن می باشد به شکلی که با در هم آمیختن تجربه و تکنولوژی توانسته اند ساختمان هایی لوکس و مدرن با هزینه های بسیار پایین تر از حد تصور خلق کنند.

services-tabs-139154408

ویژگی‌های منحصر‌به‌فرد ساختمان ها شامل تنوع در متراژ و نقشه‌های داخلی ، مواد و مصالح نوین و مدرن می‌تواند پاسخگوی سلایق طیف وسیعی از متقاضیان باشد. نماهای زیبای کلاسیک و مدرن، مشاعات وسیع و لابی‌های مجلل، استفاده از سیستم‌های تأسیساتی به‌روز و وجود امکاناتی همچون؛ روف‌گاردن و سالن اجتماعات از مشخصات بارز یک ساختمان با ساخت لوکس است.

services-tabs-139154408

حال نامیارک با سرلوحه قرار دادن این امر میتواند نیاز مادی و معنوی بخشی از جامعه را برای تاًمین نیاز آنان برآورده نماید به گونه ای که با بکارگیری مهندسین و تکنسین های ماهر در کلیه بخش ها این امر را محقق نموده است .

برخی از مشتریان

نامیارک با استفاده از کادر مجرب خود، ضمن اعتقاد کامل به استانداردهای جهانی، مسائل زیست‌محیطی و سیستم‌های مدیریت کیفیت در این حوزه، تلاش می‌کند تا نهایت رضایتمندی را برای مشتریان خود بوجود آورد.

با ما تماس بگیرید

شما می توانید با تکمیل و ارسال فرم زیر با ما ارتباط برقرار کرده از مشاوره  اختصاصی و رایگان همکاران ما در نامیارک بهره مند گردید.

  نام *
  نام خانوادگی *
  آدرس ایمیل *
  شماره تماس *

  موضوع پیام

  متن پیام